3d oyun


Video oyunları çarşı günlerinden beri uzun yıllardır var olmuştur. Teknolojisindeki son gelişmeler nedeniyle, birçok şimdi bu online oyunlar keyfini çıkarabilirsiniz. Online oyun çoğu 2 boyutlu veya 3 boyutlu ya vardır. 2D teknolojisi hatta online oyunların başlamasından önce yaklaşık edilmiş, ancak 3D oyunlar sadece birkaç yıl önce geldi. Bununla birlikte, eski köpek yeni numaralar öğretmek değil, yeni mutlaka daha iyi anlamına gelmez. Bu iki tür oyun yararları ve dezavantajları bazı dikkate almak akıllıca olacaktır çevrimiçi veya satın oynamaya başlamadan önce.

2D ve 3D yararları

2D oyunlar 3D oyunlar çok daha basit ve daha temel kontrolleri var. Bu öğretici kısa olduğu anlamına gelir, ve oyun öğrenme kolaydır. Herkes sadece bir 2D oyun almak ve sadece oynamaya başlayabilirsiniz. 2B versiyonları basit kuralları vardır. Genel olarak, amacı sadece doğru yönde düğmesini kullanın anlamına gelir, ileri gitmek için her zaman. Ancak, bazı bu kadar atlama ve aşağı gibi diğer yönleri var.

3D oyunlar 2D sürümlere göre daha gerçekçi. İnsanlar görünen bir oyun ve gerçek hissetmek çok daha eğlenceli buluyorum. Hemen hemen tüm birlik oyunlar 3D olmasıdır. Üç boyutlu bir platformda sunulan oyun oldukça ayrıntılı olarak açıklanmıştır. Dünyanın ve arka plan eğlenceli ve keşfetmek için ilginç kılan daha fazla derinlik, var. Bu, zevk için daha fazla krallıkları vererek, çalma süresi artar. Grafikler de etkileyici.

2D ve 3D dezavantajları

2D olanlar iyi grafik yok, dolayısıyla dipsiz çukurlar tespit etmek zordur. Bu oyunlarda, her şeyi oynamak zor neden olabilir ekranda bir satır, gibi görünüyor. Keşfetmek için çok az var, oyuncu oyunu tamamlamak için mümkün olduğunca çabuk oynamaya çalışır böylece. Onlar daha az türler var ve türler sınırlıdır. Onlar da çok gerçekçi değildir.

Öte yandan, 3-boyutlu olanları bunların pahalı kılan geliştirmek için daha uzun bir süre alır. Kontrollerin daha karmaşık olduklarından daha büyük bir öğretici var. Bu sadece bir 3 boyutlu bir pick up ve oynamaya başlamak anlamına gelir. Sen buna alışmak için öğretici ve ek süre incelemek için zaman ayırın zorunda. Bu tür oyunlarda kamera boyutları nedeniyle büyük bir sorun olabilir. Örneğin, bir oyuncu mücadele sırasında bir düşman daha iyi bir görünüm elde etmek için ama kameranın konumu nedeniyle bir meydan okuma bulabilirsiniz isteyebilirsiniz.

3d oyunlar